Про проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Дата: 25.10.2021 17:22

Увага! Важливо!Фото без опису

Шановні мешканці Пірнівської територіальної громади! Нагадуємо про небезпечність захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

В Україні проходить п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення — добровільні й безоплатні. У пунктах щеплення та центрах вакцинації щеплюються усі охочі від 18 років. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Пункти щеплень та центри вакцинації:

Пірнівська АЗПСМ (амбулаторія): с. Пірнове, вул. Молодіжна, 1 а, понеділок-п'ятниця з 9:00 до 15:00; тел. 068-208-62-84

Лебедівська АЗПСМ (амбулаторія): с. Лебедівка, вул. Соборна, 10 а, понеділок-п'ятниця з 9:00 до 15:00; тел. 068-208-95-04

м. Вишгород, два центри вакцинації: м. Вишгород, вул. Кургузова, 1 (в холі стаціонару Вишгородської лікарні) та вул. Шолуденка, 6. понеділок-п'ятниця з 9:00 до 15:00, субота-неділя з 9:00 до 13:00; тел. 068-883-93-00

Більше інформації: https://vaccination.covid19.gov.ua