Поліцейський офіцер Пірнівської громади отримав службове авто

Дата: 15.09.2021 13:15

Фото без описуСеред 35 поліцейських офіцерів громад Київщини, які 14 вересня отримали службові автомобілі «Renault Duster» для успішного виконання службових обов’язків – і поліцейський офіцер Пірнівської громади Олександр  Марценюк.

Раніше Пірнівська сільська рада забезпечила поліцейського офіцера своєї громади робочим місцем, необхідною оргтехнікою та пально-мастильними матеріалами.

Учора заступник голови Пірнівської сільської ради Микола Артеменко та депутат сільської ради Іраклій Манія взяли участь в урочистому врученні сертифікатів на такий необхідний транспорт для правоохоронця громади.

Ці автівки вручено у межах проєкту «Поліцейський офіцер громади на Київщині». Захід відбувся за участі Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, Голови Національної поліції України Ігоря Клименка та заступника Голови Нацполіції Олександра Фацевича, та посольства США в Україні.