День знань - особливе свято!
Дата: 02.09.2021 14:12
Кількість переглядів: 929
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359643/6587c4fbe6660e7d5b88d7c757ae9a94.jpg)
Першого вересня, у День знань, заклади загальної середньої освіти Пірнівської громади радо зустріли в своїх стінах маленьких першокласників. Шкільну родину громади поповнило 66 розумних, допитливих, веселих, гомінких школярів.
Щиро бажаємо першокласникам і всім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, гарних вражень та відмінних успіхів у новому 2021-2022 навчальному році.
Цьогоріч День знань був особливим, оскільки в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ініціював із 1 вересня у школах Київщини акцію «Зростаємо разом». Її мета полягає в тому, щоб кожен першокласник регіону посадив своє перше дерево, яке ростиме і розвиватиметься разом з ним. До цієї акції долучилися і наші першокласники.
Акція «Зростаємо разом» триватиме впродовж вересня. До неї запрошуємо долучитись також випускників закладів освіти, усіх школярів та педагогів. Ласкаво просимо до школи!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359643/b3fd6260899c25e0259197e2b72f559a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359643/9bb910b7cd578b3e15ef05113898622b.jpg)