Шановні жителі Пірнівської громади!

Дата: 01.09.2021 15:21

Із 30 на 31 серпня на території Пірнівської громади вирували буревій та гроза. Внаслідок негоди було повалено сотні дерев та електроопор, що призвело до знеструмлення майже всіх населених пунктів громади. Проїжджі частини завалило зламаними деревами. Проломлено дахи низки житлових будинків, а також споруди Пірнівської амбулаторії сімейної медицини. Заподіяно багато іншої шкоди.

Доводимо до вашого відома, що силами працівників Пірнівської сільської ради, місцевих лісгоспів, рятувальників, обленерго, небайдужих мешканців громади, підприємців, депутатів Пірнівської сільської ради було невідкладно розпочато роботи з ліквідації наслідків негоди. Зокрема, спільними зусиллями за надзвичайно короткий термін в будинках Пірнівської громади уже з’явилося світло!

Це ще раз підтверджує, що разом ми - величезна сила!

Наразі роботи з усунення наслідків стихії тривають. Просимо вас поставитися до цієї ситуації з розумінням.