Державна реєстрація актів цивільного стану

Дата: 28.08.2021 12:51

Фото без описуДо відома жителів Пірнівської громади!

У Пірнівській територіальній громаді працює державна реєстрація актів цивільного стану.

У с.Пірнове можна отримати наступні послуги:

- подати заяву на державну реєстрацію шлюбу;

- зареєструвати народження дитини;

- зареєструвати смерть.

Місце подачі документів: с.Пірнове, вул.Спортивна,1. Телефон для довідок і консультацій (045-96) 48-391 Державний реєстратор Михайленко Наталія Володимирівна.

Для подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу необхідно:

- паспорт громадянина України;

-документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (якщо шлюб повторний);

-документ, що підтверджує сплату державного мита або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати державного мита;

- для нареченого військовий квиток, або документ, що його заміняє.

Державна реєстрація шлюбу проводиться після закінчення одного місяця з дня подання нареченими заяви.

Для отримання свідоцтва про народження:

- паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них). Якщо документ, що посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред’явлений, то орган державної реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в державної реєстрації народження дитини. Відомості про другого з батьків у цьому разі зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб.

- документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини).

- медичне свідоцтво про народження форми № 103/о чи електронний медичний висновок;

Одночасно повідомляємо про можливість скористатися комплексною послугою єМалятко у Вишгородському відділі ДРАЦС у Вишгородському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління юстиції (м.Київ). єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

Для отримання свідоцтва про смерть:

- Особа, яка звернулась щодо державної реєстрації смерті, повинна пред’явити на своє посвідчення паспорт.

-лікарське свідоцтво про смерть;

- якщо померлий мав паспорт або паспортний документ, а також військово-облікові документи, то орган державної реєстрації актів цивільного стану, який реєструє смерть, вилучає їх і в цих документах проставляє відповідний штамп про смерть власника. Непередача зазначених документів померлих не є перешкодою для державної реєстрації смерті (пункт 14 глави 5 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні). *Детальну інформацію можна дізнатись у старост)