Оголошення про проведення конкурсу на вакантну посаду директора Лебедівської гімназії Пірнівської сільської ради Вишгородського району Київської області

Дата: 28.08.2021 10:59
Кількість переглядів: 92

Відділ освіти Пірнівської сільської ради відповідно до наказу від 25.08.2021 р. №41-О/дт «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Лебедівської гімназії Пірнівської сільської ради» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Лебедівської гімназії Пірнівської сільської ради.

Заклад освіти знаходиться за адресою: 07360, вул. Сваромська, 2, с. Лебедівка, Вишгородський район, Київська область.

Кваліфікаційні вимоги: Посаду директора Лебедівської гімназії Пірнівської сільської ради може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • особова картка (форма П-2 ДС та фото розміром 3*4;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • інші документи (на розсуд особи), які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів – з 25.08.2021 р. до 27.09.2021 р. Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Судзіловська Тетяна Володимирівна, тел. 0676573332, e-mail: osvitapirnove@gmail.com.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні Лебедівської гімназії Пірнівської сільської ради, за адресою: 07360, вул. Сваромська, 2, с. Лебедівка, Вишгородський район, Київська область.