Відзначення 30-річчя Незалежності України, програма заходів в Пірнівській громаді.

Дата: 20.08.2021 17:07

Фото без описуДень Незалежності України відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України — політико-правового документа, який засвідчував новий статус української держави.

Цього року ми відзначаємо 30 -річчя незалежності України. У межах відзначення 30-річчя незалежності України відбудеться понад 150 святкових заходів по всій країні. Для участі у святкуванні Дня Незалежності, до України прибудуть сотні іноземних гостей, зокрема лідери держав, представники іноземних урядів і парламентів. Усього очікується близько 30 делегацій країн та міжнародних організацій. Святкові заходи триватимуть з 22 до 24 серпня. У ці три дні, всією країною відбудеться велика кількість подій, присвячених 30-річчю відновлення незалежності України. Всі вони будуть об’єднані слоганом «Ти у мене єдина», який символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців.

Програма заходів до 30-річчя Незалежності України, що відбудуться в Пірнівській громаді.

23.08.2021р.

10:00 - церемонія урочистого підняття Державного Прапора України у всіх старостинських округах громади (поруч з будівлями сільських рад).

24.08.2021р.

10:00 -товариський матч між ветеранами футболу Вишгородського району та ФК "Десна" Пірнове (с.Пірнове, вул. Спортивна, стадіон).

12:30 - Автопробіг на честь 30-ї річниці Незалежності України.

13:00 -  святкова концертна програма з нагоди 30 - річчя Незалежності України за участі заслужених артистів України Дмитра Андрійця та Ніколо Петраша (с.Пірнове, вул. Спортивна, стадіон).