Оздоровча кампанія для дітей пільгових категорій.

Дата: 13.07.2021 08:23

Фото без описуНа виконання обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 27.04.2018 № 402-21 VІІ та

Програми «Відпочинок та оздоровлення дітей Пірнівської сільської ради на 2021 рік» затвердженої рішенням Пірнівської сільської ради від 24.12.2020 № 31-03-VІІІ, з метою забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей,
врахувавши висновки та рекомендації постійних комісій сільської ради, відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», керуючись
ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Пірнівська сільська рада інформує про початок оздоровчої компанії (з 01.07.2021 по 01.08.2021) , та повідомляє, для отримання путівки для поїздки дитини на відпочинок батькам необхідно надати у службу у справах дітей Пірнівської сільської ради (просп. Миру, 50, с. Нижча Дубечня, (04696 216-02) на кожну дитину наступні документи:
- заяву батьків,
- копію паспорта одного з батьків,
- 2 копії свідоцтва про народження дитини ( паспорту,якщо їй виповнилось
14 років),
- копію документа, який підтверджує статус/ пільгову категорію дитини (розпорядження адміністрації про статус/влаштування дитини-сироти, позбавленої батьківського піклування, посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, довідка про статус внутрішньо переміщеної особи, посвідчення учасника бойових дій, довідка, що сім’я перебуває на обліку, як малозабезпечена, посвідчення дитини-інваліда, грамоти/дипломи міжрайонних, обласних, міжнародних змагань, конкурсів, турнірів і т. д.),

За 3 дні до від’їзду дитини у табір надати:
- «Медичну довідку на учня, який від’їжджає в оздоровчий табір» ( форма № 079/о), яка є обов’язковим медичним документом. Форму заповнюють медичні працівники ФАПу, дитячої поліклініки. Форма № 079/о забезпечує медичний персонал оздоровчого табору інформацію про стан здоров’я дитини, фізичний розвиток, рекомендований режим, (тощо) для правильної організації фізичного виховання і оздоровчих заходів в період відпочинку дитини. Форма № 079/о повинна містити інформацію про проведені щеплення, зокрема щеплення проти кору КПК – кір, паротит, краснуха), дифтерії. Тільки при наявності щеплень табір може прийняти дитину.
- копію карти щеплень, завірену печаткою медичного закладу,
- довідку про епідоточення ( та необхідні результати огляду на педикульоз)видану не пізніше, ніж за 3 дні до виїзду дитини в табір;
- вартість путівки безкоштовна, вартість проїзду до оздоровчого табору здійснюється за рахунок батьків/опікунів.

Оригінал свідоцтва про народження або паспорта дитини надається керівнику групи в день від’їзду.

Зазначаємо, що відповідно Порядку затвердженого постановою КМУ №734 від 17.07.2009 року першочергово на оздоровлення направляються діти- сироти, діти позбавлені батьківського піклування, дітей, один із батьків яких
загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій,бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, один із батьків яких загинув піл час масових акцій громадського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних піл час масових акцій громадського протесту, дітей батьки яких загинули під час нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.