Спортивно-культурний фестиваль з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді відбувся в Пірнівській громаді.

Дата: 28.06.2021 15:10

Фото без опису26 червня, на території стадіону в селі Пірново, відбувся спортивно-культурний фестиваль з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

На стадіоні панувала весела та життєрадісна атмосфера,  спортсмени із задоволенням змагалися у спритності та швидкості. У різних вікових категоріях були проведені турніри з міні-футболу та волейболу. Участь у спортивних змаганнях взяли футбольні та волейбольні спортивні команди Вишгородського району, а саме Пірнівської, Вишгородської, Димерської та Петрівської громад. В програмі заходу також були яскраві виступи танцювального колективу та розваги для дітей.

Цього дня на свято завітало багато гостей. Серед них: голова Вишгородської районної ради Андрій Анісімов, депутати Київської обласної ради Андрій Пещерін та Хвича Мепарішвілі, депутати Вишгородської районної ради Ірина Литовченко, Олександр Дзюба, Святослав Морозов, Микола Король.

Команди показали чудову гру. Переможці нагородженні Кубками та медалями. За підсумками змагань нагороджені:

I місце з міні-футболу (діти) - збірна Вишгородської громади,

І місце з міні-футболу (дорослі) - збірна Петрівської громади.

І місце з волейболу (дорослі) -  збірна Димерської громади.

Також, окремими грамотами Пірнівського сільського голови було нагороджено активну спортивну молодь Пірнівської громади.

Після закінчення змагань, спортсменів та гостей свята чекав смачний обід, приготований на справжній польовій кухні дбайливими руками місцевих підприємців сім’ї Шинкаренків. Приготована за унікальним сімейним рецептом юшка, вже  традиційно потішила своїх шанувальників. Маленьких жителів громади пригощали безкоштовним морозивом, солодкою ватою.

Захід організовано сектором культури, молоді, релігій, спорту, туризму та комунікацій Пірнівської сільської ради за ініціативи Пірнівського сільського голови Сергія Книжникова.

Дякуємо всім причетним до організації заходу, адже свято вийшло усміхненим та радісним. Висловлюємо особливу вдячність за підтримку заходу Асоціації рибалок - промисловиків, зокрема Миколі Шинкаренку, місцевим активістам підприємцям Рамазу Манії та Іраклі Манії, ТОВ «Десна Агро».

Щиро вдячні всім активним мешканцям та підприємцям громади, що долучилися до свята, за допомогу в організації та транспортуванні, за прохолодні напої, смачну юшку, солодощі для діток та за чудовий настрій.

Усі, хто відвідали фестиваль, отримали неймовірні емоції. Свято вдалося на славу!