Дата: 16.06.2021 15:21

Фото без опису14 червня відбулось чергове засідання дев’ятої сесії Пірнівської сільської ради восьмого скликання.

Головував на засіданні – сільський голова Сергій Книжников. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів. На засіданні також були присутні члени виконавчого комітету,  начальники та фахівці апарату сільської ради. Питання, що внесені до порядку денного чергового сесії, попередньо були розглянуті та узгоджені на засіданнях відповідних постійних комісій Пірнівської сільської ради.

Депутати  ради провели конструктивну, злагоджену роботу - розглянули 248 питань порядку денного та прийняли ряд важливих рішень, серед яких: про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям - сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування, які проживають на території Пірнівської сільської ради та яким у 2021р. виповнюється 18 років, про внесення змін до Програм Пірнівської територіальної громади, про внесення змін до бюджету Пірнівської сільської територіальної громади, про затвердження на посаду заступника сільського голови, про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території населених пунктів Пірнівської сільської ради та інші.

Окрім цього, депутатами розглянуті проекти рішень стосовно затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, про надання дозволів на проведення інвентаризації земельних ділянок. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Продовжуємо роботу над новими проектами рішень та аналізуємо поточне виконання прийнятих рішень.