Пірнівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

Дата: 10.06.2021 20:05

Спеціаліст І категорії юридичного сектору
Пірнівської
сільської ради.Фото без опису

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, наявність вищої освіти  не нижче ступеня бакалавра; знання Конституції України, законів    України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про
запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу; вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Перелік документів:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-   заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-   дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-   копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

-   копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Документи приймаються за адресою: вул. Спортивна,1, с. Пірнове,  Вишгородський р-н, Київська обл. протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці та з інших питань надається у Пірнівській сільській раді за телефоном (04596) 48-339.