Як триває запис до «Гвардії Наступу»: представники Київської ОВА та Нацполіції поспілкувалися з добровольцями

Дата: 13.02.2023 09:40

У 8-ми Центрах надання адміністративних послуг Київської області триває запис до бригад «Гвардія наступу». В одному з таких ЦНАПів у місті Бориспіль т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко та начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов поспілкувалися з добровольцями і ознайомилися з роботою пункту запису до штурмових бригад.

Вони перевірили, як триває запис до «Гвардії наступу», дізналися актуальні запити та найпоширеніші питання від добровольців, а також поспілкувалися із представниками Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, які консультують жителів Київщини.

Так, найчастіше добровольці цікавляться призначенням та завданнями в тій чи іншій бригаді, соціальними гарантіями та умовами проходження служби.

«Вмотивовані добровольці щоденно приходять до ЦНАПів у різних громадах Київщини та вступають до лав бригад. Просимо долучатися всіх охочих, адже нові бригади Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби — це ті бригади, які братимуть участь у звільненні всіх територій України від ворога. Йдемо разом до Перемоги!», — сказав Дмитро Назаренко.

Нагадаємо, що вмотивовані громадяни можуть долучитися до бригад Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби. Кожен може обрати одну з бригад відповідно до своїх поглядів: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

Адреси ЦНАПів у Київській області, де можна записатися до бригад:

м. Біла Церква, вул. Леваневського, 34

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72

м. Бровари, вул. Героїв України, 18

м. Буча, вул. Енергетиків, 12

м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А

м. Вишгород, пл. Шевченка, 1

м. Обухів, вул. Каштанова, 13

м. Фастів, пл. Перемоги, 1.

За додатковою інформацією щодо «Гвардії наступу» можна звернутися за номером телефону: 0 800 10 00 20 або подивитися на сайті.

Також більше інформації про вступ до бригад за посиланням у попередньому матеріалі.

За інформацією КОВА.