STEM-класи у Пірнівській громаді

Дата: 14.01.2022 13:53

Фото без опису13 січня 2022 року у п’яти навчальних закладах Пірнівської громади відбулося відкриття STEM-класів.
Ознайомилися з роботою нових навчальних кабінетів народний депутат Ольга Василевська – Смаглюк, Пірнівський сільський голова Сергій Книжников, заступниця Пірнівського сільського голови Галина Березинець та начальник відділу освіти Пірнівської сільської ради Оксана Панамаренко.
Варто зазначити, що торік саме за сприяння народного депутата Ольги Василевської - Смаглюк було виділено 3,5 млн грн державної субвенції на закупівлю сучасних навчальних кабінетів та комп’ютерного обладнання. І вже сьогодні можна побачити результат - нові STEM-класи в таких школах: навчальний кабінет біології у Пірнівській гімназії; навчальний кабінет фізики у Лебедівській гімназії; навчальний кабінет біології у Нижчедубечанській загальноосвітній школі; комп’ютерне обладнання та мультимедійні дошки у Нижчедубечанській загальноосвітній школі; кабінет інформатики та мультимедійні дошки у Новосілківській гімназії; навчальний кабінет біології та комп’ютерне обладнання (лінгафонний кабінет) у ОЗНЗ Жукинська загальноосвітня школа.
Директори шкіл зазначають, що такі нововведення дають можливість вчителям зробити свої уроки інтерактивними, а учні з більшим інтересом заглиблюються у вивчення предмету.
Пірнівський сільський голова Сергій Книжников подякував Ользі Василевський – Смаглюк за всебічну підтримку та допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з розвитком громади. Також висловив сподівання на плідну співпрацю у майбутньому.
Народний депутат привітала діток початкових класів цих навчальних закладів з новорічними святами і подарувати їм солодощі.
Школярі початкової ланки Жукинської ЗОШ I-III зустріли гостей щедрівками та вітаннями.