У Пірнівській громаді яскраво відзначили Міжнародний День захисту дітей.

Дата: 03.06.2021 18:00

Фото без описуУ Пірнівській громаді яскраво відзначили Міжнародний День захисту дітей.

1 червня весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Діти - наше майбутнє, заради якого ми живемо, працюємо і творимо.

Щоб подарувати святковий настрій дітям нашої громади, за розпорядженням Пірнівського голови Сергія Книжникова, відділ надання соціальних послуг та сектор культури, молоді, релігій, спорту, туризму та комунікацій Пірнівської сільської ради організували цілий тиждень заходів - CHILDREN FEST.

Основне святкування відбулося 1 червня на стадіоні в с. Пірнове, на дітей очікувала святкова програма, конкурси, аквагрим, частування, забави, призи. Усі присутні дітки мали змогу поласувати безкоштовним морозивом. Однак, найбільш захоплюючим моментом святкування стало яскраве шоу з барвами холі!

Також, святкові заходи відбулись в с. Лебедівка та с. Новосілки - 30 травня, с. Жукин та с. Сувид - 31 травня, с. Вища Дубечня - 2 червня, с. Воропаїв - 3 червня. Маленькі пірнівчани брали участь у різноманітних спортивних естафетах, конкурсах та іграх, розважались, танцювали  і одержували призи. Малеча отримала гарний настрій, багато усмішок і радості!

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі пірнівчани, вашим батькам, бабусям та дідусям міцного здоров’я, щастя та сімейного затишку. Нехай дитинство буде сповненим любові, яскравим та захоплюючим!